05 Eylül 2013 #1995196

Yapı Kredi Bankası Limit Artımı İçin Oyalıyor!

Geçen hafta salı günü (27 Ağustos 2013 worldcard'ımın 1500 TL gibi komik olan rakamını (kredi kartı limitini) artırmak için çağrı merkezinizi aradım. 10 dakikalık bir "uzun" bekleyişten sonra nihayet ilgili arkadaşlarınız bir fax numarası verdiler. Bu numaraya bordromu ve ilgili dilekçemi faksladım.


Üç iş günü içinde bana geri dönülecekti"güya". Evet yada hayır cevabı için de çağrı merkezinizi dakikalarca aramaya çalışıp yine dakikalarca hatta beklemem mi lazım?Hem bir sürü vaktimi alıp (fax, telefon vs. ) hem de gereken cevabı vermiyorsunuz. Sisteminizi ve müşterilerinize olan ilgisizliğinizi şiddetle eleştiriyorum.

Sevgi 68 Okunma

Cevaplar

  • Sevgi05 Eylül 2013

    Bahsettiğiniz linkten zaten iki kez şikayetimi ilettim. Hakkımdaki her tür bilgiye de sahipsiniz. Ayrıca 15 dakikalık telefonda bekletilme süreci sonunda bana verdiğiniz bilgi, üç iş günü içinde olumlu ya da olumsuz bana döneceğiniz idi. Üç gün anlayışınız aslında 10 gün ise haklısınız. Limit arttırımı için yaptığım başvuru süresi 3 iş günü değil, tam olarak bugünle birlikte 10 iş günü oldu. Saygılarımla!

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön