05 Eylül 2013 #1995410

Yapı Kredi Bankası Limit Artım Talebimi Sonuçlandırmadı!

Kısa bir süre önce World Card sahibi oldum. Kart ön tanımlı limiti ile geldi. Telefon bankacılığını arayarak limit artımı talep ettim. Maaş belgesi ile en yakın şubeye başvurmamı istediler. Belgelerimi Yapı Kredi Bankası Dokuma Şubesine 29.08.2013 tarihinde teslim ettim. 2 gün içinde cevap alırsın dediler, cevap alamadım.


03.09.2013'te tekrar bankaya gittim bu akşam ya da yarın cevap alırsınız dediler, cevap alamadım. 04.09.2013'te aradım, bu akşama kadar cevap alırsın dediler, halen cevap alamadım. Olumlu ya da olumsuz bir cevap bekliyorum. Olumlu bir cevap alırsam alışverişlerimi yapacağım. Olumsuz cevap alırsam verdikleri limit bir işime yaramayacağı için kartı iptal ettireceğim.

Fatih 35 Okunma

Cevaplar

  • Fatih07 Eylül 2013

    Sayın Şikayetvar.com yetkilileri, Firmaların bu otomatik mesajlarına artık daha fazla müsaade etmeyiniz. Burada "kopyala-yapıştır" bir mesajları sözde müşteri memnuniyeti değerlendirmenizde üst sıralara çıkmaya çalışıyorlar. Ancak çözüm yok! bırakın çözümü aramadılar bile.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön