06 Haziran
Yorum Yap
#10527289

Yapı Kredi Bankası KYK İçin Biriktirdiğim Parama El Koydu!

Ben hayatımda bu kadar kötü bir banka daha görmedim. OHAL var diye ve şahsi çalışanları para kazanacak diye kafalarına göre bankadaki paralara kimden geldiğine bakılmaksızın bloke koyuyorlar. O kadar saçma sapan insanlarla bizi muhatap etmek zorunda bırakıyorlar ki intiharın eşiğine geliyorsunuz. Tam 8 aydır yaklaşık 6 bin lirama el koydular. Ben o parayı kazanmak için inşaata çalıştım, gece işlerinde çalıştım ve KYK borçlarımı kapatmak için biriktirdiğim paramdı. Sonra bir sabah herhangi bir bilgilendirme yapılmadan banka hesabıma bloke koyuldu. Kaç kez müşteri hizmetleri ile görüştüm kaç gez banka gezdim artık ben bile hatırlamıyorum. Gerek bankanın kurumsallıktan uzak oluşu gerekse müşteri temsilcilerinin bilgisiz tavırları, gereksiz yönlendirmeleri, keyfi kararları yüzünden artık intiharın eşiğine getirdiler beni. Durumun yetkili biri tarafından incelenmesini istiyorum.

Mevlüt 1.967 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi07 Haziran

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi06 Haziran

    Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler