14 Mayıs 2013 #1796020

Yapı Kredi Bankası Kullanmadığım Kredi Kartına Aidat!

2013 yılında 100 tl borcum kalmış olan kredi kartıma şubat döneminde 60 tl üyelik aidat ücreti eklemişler. kartı da kullanmadığım içinde farkında değildim. dün farkına vardım ve bankayı aradım.


15 dk tel de bekledikten sonra **** Hanım ile görüşmeye başladım. kullanmadığım karta 60 tl ücret kesmişsiniz diyorum. oda uygulama bu yönde ve itirazınızı 3 ay içinde yapmadığınız için de iptal edemiyoruz diyor.


Bana çözüm sunun diyorum, uygulamamız bu yönde başka bir şey yapamıyorum diyor. borcunu ödememiş müşterinizin peşini 3 ay sonra bırakıyor musunuz? bu adam 3 aydır ödemiyor, durumu yok herhalde, bu müşterilerinizin takibini bırakıyor musunuz?

Ahmet 20 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet31 Mayıs 2013

    Boş laf bunlar.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön