21 Ekim 2013
Yorum Yap
#2071216

Yapı Kredi Bankası Kullanılmayan Karta Üyelik Ücreti İstiyor!

Bir önceki sene üyelik ücretine itiraz edip ekstreme eklenen üyelik ücretine geri almama rağmen world puanımdan kesilen ücret geri yüklenmemişti. Yapı Kredi Bankası'nın bu hatası karşısında tekrar itiraz ettim fakat sonuç alamadım.


Ek olarak birde bir seneye yakın zamandır kullanmadığım kartımdan tekrar üyelik ücreti kesilmiş ve geri ödenmesi gereken world puanlarımda borç olarak eklenmiş? Tekrar itiraz edeceğim ve muhtemelen tekrar aynı hazır cevapları alacağım için önce buraya yazmak istedim.


Bu borçların silinip kartımın kapatılmasını istiyorum. Gerçekten uğraşmaktan sıkıldım yine aynı şekilde cevap alırsam artık şimdiye kadar uğraşmak istemediğim hakem heyetine başvurup çözmem gerekecek galiba.

Ahmet Ahmet 34 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Ahmet25 Ekim 2013

    Beklediğim gibi hazır cevaplarla geçiştirildi yine itirazım. Birde sözleşmeden falan bahsedilmiş imza atmışım falan. Ama ben o imzayı attıktan sonra üyelik aidatı geri ödemesi aldım ozaman imzam geçersizmi sayıldı neydi yani anlamadım. Görünen o ki hakem heyeti beni bekler...

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi22 Ekim 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler