13 Aralık 2014 #2892744

Yapı Kredi Bankası Kullanılmayan Kart İçin Üyelik Ücreti Uygulaması

2010 senesinde üniversiteye başladığım ilk yıllarda İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kampüsü girişinde her sabah kart çıkartmamız konusunda ısrar ederek bizi rahatsız eden Yapı Kredi Bankasının personelinin ısrarlarını sona erdirmek için Play card çıkartmış bulundum.


Kendileri tarafımdan kartı kullanmazsam hiçbir şekilde masraf alınmayacağını söyleyip kotalarına destek istediler. İlgili kartı hiçbir şekilde kullanmadığım gibi kartı imha etmiş bulunmaktayım. 18.11.2014 tarihinde tarafıma iletilen hesap özetinde 15 TL üyelik ücreti borcum olduğu yazmaktadır. 2010 senesinde Yapı Kredi Bankası personeli tarafıma masraf alınmayacağı konusunda yalan beyanda bulunmuştur. İlgili borç silinip hesap özeti gönderilsin.

Barışcan 803 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi13 Aralık 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön