25 Nisan 2013

Yapı Kredi Bankası Kullanılmayan Asıl Karta 90 TL Aidat Kesilmiş!

Yapı kredi bankasının maaş müşterisiydim. Bankadan yaklaşık 2 yıl önce kredi çektim. Kredi çekmek için zorunlu olarak 1 adet kredi kartı ve 3 adette ek kart çıkartmam gerektiği belirtildi. Mecburen çıkarttım.Yaklaşık 1 sene sonra sadece ek kartlardan bir tanesi kullanılmaya başlandı.Bu ay gelen kk ekstresinde 135 TL üyelik aidatı kesildiğini görünce bankayı aradık.


Son derece laubali, müşteriyi dinlemeyen, sorularıma cevap vermeyen, kartlarımı iptal edeceğim dediğimde ise "memnuniyetle" diye yanıt veren bir müşteri temsilcisi ile karşılaştım. Kestikleri yaklaşık 400 tL civarındaki dosya masrafına da bu güne kadar sesimi çıkartmamıştım. Ama tük. hak. heyetine gitmek artık farz oldu.

Nurcan 64 Okunma

Cevaplar

  • Nurcan06 Mayıs 2013

    ortada bir cevap falan da yok. sadece bilgilerime ulaşamadıklarını söylemek için mail atmışlar. bu şikayete cevap verdikleri anlamına mı geliyor?

  • Nurcan06 Mayıs 2013

    yapı kredinin müşteri ile iletişimi ve verdiği değer bu kadarmış demek. bir mail! ne bir telefon ne detaylı açıklama... tebrikler kredim biter bitmez bir daha çalışmayacağım bir banka

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, 1763867 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön