18 Nisan 2013 #1751020

Yapı Kredi Bankası Kredimi Zamanında Ödediğim Halde Ödenmedi Dediler!

Bugün (18. 04. 2013) tarihinde 4440449 nolu telefondan arayan bayan 27 mart tarihli ev kredimi ödemediğimi ve ne zaman ödeyeceğimi sordu. Üstelik 835. 52 olan kredim her nasılsa 844 küsür olmuş. Oysaki elimdeki dekont ve bankanın hesap hareketlerinde parayı ödediğim apaçık gözüküyor. Ancak yine her nasılsa bu paradan da 2 şer 3 er tl kesintiler yapılarak hesabımda 828 küsür tl gözüküyor.


Şimdi sorum şu; 6 yıldır bu bankaya kredi öderim her ocak-haziran arasında mutlaka bir sorun olur ve beni ararlar, yok şu evrak eksik yok şu kadar para şu nedenle ödemeniz lazım vs gibi bahanelerle beni sinirlendirirler. Neden her sene bu zamanlar özellikle mi seçtiler? Bu ne biçim bankacılık anlayışıdır?

Turan 50 Okunma

Cevaplar

  • Turan30 Temmuz 2013

    aradılar dinledilir sonuç hakkında bilgi vermediler

  • Turan03 Haziran 2013

    bankadan aradılar yıllar önce dinlediler ve kayboldular. hala ses yok

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön