12 Ekim 2015

Yapı Kredi Bankası Kredi Talep Tahsis Ücreti Alındı!

Bankadan daha önce firmam adına aldığım krediler var, bu krediler için benden faiz, dosya masrafı, ekspertiz ücretlerinin hepsi alındı, daha yeni farkına vardığım ve geçen yıldan beri firma hesabımdan her 3 ayda bir 500 TL ve toplamda 3500 TL kesilmiş.


Ayrıca hiç kullanmadığım şahsi ticari hesabımdan da 395 TL kesilmiş. Banka ile defalarca görüştüğüm halde maalesef bu parayı bana geri ödemiyorlar. Bundan sonra yasal yollara başvuracağımı ve bütün hesaplarımı kapatacağımı bildirmek istiyorum.

Senai 75 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi12 Ekim 2015

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön