25 Aralık 2015
Yorum Yap
#4491198

Yapı Kredi Bankası Kredi Taksitlerinin Erken Ödenmesi Engellendi

Yapı Kredi Bankası'nın 10 yıldan beri maaş müşterisiyim. 3 yıl kadar önce konut kredisi kullandım. Kredimin tüm ödemelerini de vadesinden 10-20 gün kadar önce yapmaktaydım. Ancak geçen ay gelen bir uygulama ile kredilerin vadeleri gelmeden ödenmesi engellenmiş. Yeni uygulama ile krediyi yalnızca vadesinin olduğu günde ödeyebiliyorsunuz.


Yapı Kredi Bankası sanırım erken ödemedeki indirimi yapmamak için böyle bir uygulamaya gitmiş. Ancak bu durum unutulmalara, karışıklıklara davetiye çıkararak, gereksiz yere müşteriyi zorlayıcı bir uygulama olmuş. Zira bu uygulama diğer bankalarda bulunmuyor. Bu uygulamanın eski haline alınması için yardımlarınızı rica ederim.

Erol 39 Okunma

Cevaplar

  • Erol25 Aralık 2015

    Bu durumda Yapı Kredi Bankasının şikayet listesinden çıkartılmasını rica ederim. çünkü yukarıdaki nottan anladığım "Biz Şikayet Var üzerinden gelen şikayetleri dikkate almıyoruz" oluyor.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi25 Aralık 2015

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler