10 Aralık 2015

Yapı Kredi Bankası "Kredi Taksidini" Erken Ödemeyi "Engelliyor" !

Resimlerden görüldüğü gibi geçen ay kredi taksitini erken ödeyip faizi daha az ödedim bu ay 2 gündür erken ödemeye çalışıyorum, devamlı aynı yanıt çıkıyor neden engelliyorsunuz, erken ödemeyi? Önceki iki ayda ödemeyi unutup illa faiz mi ödeyelim? Yoksa erken mi ödeyelim?


Yasal mi bu yapılan? Asla asla ezbere bir yanıt yazmayın bu şikayete, cevabınızı açıklamanızı buradan yapın doğrudan bana yapılmış bir açıklama diğer kullanıcılara yardımcı olmaz! Ki tüm tüketiciler görsün!

Cem 30 Okunma

Cevaplar

  • Cem13 Aralık 2015

    akıllıca bir cevap verebilseler şok geçirip kalpten hastaneye falan giderdim kesinlikle! bırakın aramayı nedenini açıklayıcı bir mail bile atmadılar. Bekledigimde buydu zaten ama görürsünüz bütün yatırım hesabını bu hafta taşıyorum. Size en iyi cevap Yaptıklarınızn videosunu Youtube.com a eklemek olacaktır.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi10 Aralık 2015

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön