30 Nisan 2013 #1772258

Yapı Kredi Bankası Kredi Tahsis Ve DeğerlendirmeÜcreti!

12/2012 Tarihinde ortak olduğum şahıs firması için ticari kredi çektik. Kredi çekme sürecinde bize dosya masrafı sigorta ücreti faiz oranları ödeme planı gibi konularda bilgilendirildik ve biz de şartları kabul ederek kredimizi tahsis ettik. Fakat 3 ay sonunda bizim hesabımızdan 400 TL kadar kredi tahsis ve değerlendirme ücreti adı altında para düştüğü farkettik.


Şubemiz ile görüştüğümüzde sorularımıza kesinlikle hiçbir şekilde açık ve net cevaplar vermeyen müşteri temsilcisi üstelik bu paranın her 3 ayda bir tekrar tahsil edileceğini söyledi.Bize bilgilendirilme yapılmadan kesilen bu paranın iadesini ve kesilmeye devam edilmemesini talep ediyorum.

Ozgur 46 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, 1772258 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön