06 Eylül 2013 #1997696

Yapı Kredi Bankası Kredi Tahsis ve Değerlendirme Ücreti Kesintisi!

Yapı Kredi Bankası Kurtköy şubesinden kobiler için yaptığı kampanyadan sıfır faizli kredi kullandım. 500 TL dosya masrafı aldılar ayrıca yıllık aidat alınmasın diye çam paketi üyeliği yaptılar. Bunun içinde 210 TL aldılar ve 2 adet otomatik ödeme talimatı istediler. Onuda verdim.


Fakat bir süre sonra kredi tahsis ve değerlendirme ücreti adı altında 390 TL para çekilmiş. Bunun iadesini istiyorum. Şube personeli insanları yanıltıyor, gereken açıklamayı yapmıyor. Sözleşmede var diyor işin içinden çıkıyor. Alınan ücret iade edilmediği takdirde şube personeli hakkında yasal işlem başlatacağım. Bir kez daha Yapı Kredi Bankası ile çalıştığım için pişmanlığımı dile getirmek istiyorum.

Yakup 85 Okunma

Cevaplar

  • Yakup09 Eylül 2013

    hiç bir çözüm üretilmediği için yapıkrediden memnun değilim..

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, 1997696 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön