15 Nisan 2013

Yapı Kredi Bankası Kredi Tahsis Ve Değerlendirme Ücreti Alıyor!

Yapı Kredi Bankasından hiç kredi kullanmadığım halde hesabımdan "kredi tahsis ve değerlendirme ücreti" adı altında 100 tl çekilmiştir. Banka şubesini arayıp sebebini sorduğumda net bir cevap veremediler ve araştıracaklarını söylediler hala bekliyorum. 29 mart tarihinde çekilen bu ücretin en kısa zamanda iadesini istiyorum.

Selçuk 1.545 Okunma

Cevaplar

 • Selçuk10 Mayıs 2013

  Banka sonunda ücretimi iade etti.

 • Selçuk30 Nisan 2013

  şikayetimi öncelikle web siteniz ve çağrı merkezinize yapmıştım. maillere cevap vermiyorsunuz, telefonda da açıklayıcı bilgi alamıyorum. aradan uzun bir süre geçti ve hala ücret iade edilmedi.

 • Selçuk20 Nisan 2013

  Göndermiş olduğunuz yanıtı buraya da yazmak gerekir ki Yapı Kredi'nin nasıl bir banka olduğunu herkes anlamış olsun. Mail ile bana gönderilen yanıt şudur : "yazınıza konu olan tutarın bankamız uygulaması gereği kendisine belli bir nakit ya da gayrinakit limit tesis edilmiş olan müşterilerimizden “kredi değerlendirme, tahsis ve istihbarat komisyonu” adı altında ve sadece 3 aylık devrelerde alınmakta olduğunu bildirmek isteriz" . Ben nakit avans kullanmadım, bankanızdan kredi almadım, kredi hesabım da yok. Sizden benim için limit tesis etmenizi de talep etmedim. Paramı iade edin.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi19 Nisan 2013

  Sayın Yetkili, 1744063 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön