27 Mart 2014

Yapı Kredi Bankası Kredi Tahsis ve Değerlendirme Ücreti Aldı

Yapı Kredi Bankası ile çalışan bir eczacıyım. Bu banka ile çalıştığım süre boyunca sürekli benden yaptığım her işlemden paralar kesilmekteydi ama 24 martta hesabımdan 500 tl kredi değerlendirme ve tahsis ücreti adı altında kesildi. Bu durumu kendi sitelerine önce şikayet ettim. Bana "yazınıza konu olan tutarın bankamız uygulaması gereği kendisine belli bir nakit ya da gayrinakit limit tesis edilmiş olan müşterilerimizden “kredi değerlendirme, tahsis ve istihbarat komisyonu” adı altında ve sadece 3 aylık devrelerde alınmakta olduğunu bildirmek isteriz" söylendi. Eminim ki burada verecekleri cevap yine aynı olacak.

Emrah 137 Okunma

Cevaplar

  • Emrah05 Mart 2016

    Bu adamlar soyguncu

  • Emrah28 Mart 2014

    banka yine aynı cevabı verdi."Bu vesileyle, yazınıza konu olan tutarın bankamız uygulaması gereği kendisine belli bir nakit ya da gayrinakit limit tesis edilmiş olan müşterilerimizden “kredi değerlendirme, tahsis ve istihbarat komisyonu” adı altında ve sadece 3 aylık devrelerde alınmakta olduğunu bildirmek isteriz. " Arkadaşlar bu banka ile çalışmayın en az 500 tl çıkaryorlar. ben ayrılıyorum kimse kullanmasın bu bankayı. hele bir de eczacıysanız aman aman uzak durun.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi27 Mart 2014

    Sayın Yetkili, 2369603 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön