19 Eylül 2015

Yapı Kredi Bankası Kredi Tahsis Ve Değerlendirme!

Yapı Kredi Bankası, kredi değerlendirme ve tahsis adı altına şirketleri resmen soyuyor. Bu ay da 525 TL hesabımızdan bilgimiz dışında kesinti yapıldı. Düzenli olarak 3 ayda bir yapılan bu kesintilerle ilgili mantıklı ve makul açıklama ne şubeden ne de çağrı merkezinden yapılmamaktadır.

Turgut 100 Okunma

Cevaplar

  • Turgut22 Eylül 2015

    Sorunları hasır altı etme adına şikayetleri sadece kendi kanalınızdan yapılmasını siz tercih edebilirsiniz. Buna da fiyakalı olsun diye ''yeni hizmet modeli'' diyebilirsiniz. Lakin ben tüketici olarak bu ''soygunu''herkese duyurmakla mükellefim. Nerede, ne hakkında kiminle ilgili şikayet yazacağımıza da mı siz karar vereceksiniz?

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi19 Eylül 2015

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön