22 Ağustos 2015
Yorum Yap
#3546339

Yapı Kredi Bankası Kredi Skoru!

Benim şikayetim Yapı Kredi Bankası'na değil aslında bütün bankalara. Arka arkaya kısa zamanda çok başvuru yaptığım için bankalar benden çekiniyormuş kredi vermek konusunda, 1600 kredi skorum olmasına rağmen.


Bana her gün bir sürü SMS, mail atan bankalar böyle çelişkiye düşmeyin yok ön onaymış sistem kendisi eliyormuş otomatik olarak bir dinleyin ilk önce. İyi bir maaşla çalışıyorum, iyi bir mesleğim var ben uyarılmadığım bir konu husus yüzünden ihtiyacım varken çaresiz bırakılmaktan şikayetçiyim! Buna bir çözüm bulun.

Mert Mert 2.805 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi22 Ağustos 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler