11 Şubat 2014 #2286080

Yapı Kredi Bankası Kredi Onaylandıktan Sonra Faiz Oranında Değişiklik Yaptı!

Merkez Bankası dolara müdahale etmeden önce Ankara'nın Polatlı ilçesinde konut kredisi için 0,90 faiz oranı ile başvuruda bulundum kredim onaylandı ekspertiz raporu bankaya ulaştığı günün gecesinde merkez bankası dolara müdahale için faiz oranlarıyla oynadı. Benim 0,90 ile çıkmış olan kredim sabah bankaya gittiğimde 1,05 ile işlem yapılacağı söylendi. Kapora vermiş olduğum mülk sahibine karşı mahcup oldum. Yapı Kredi Bankası'nın beni zor durumda bırakması beni çok şaşırttı. Ekspertiz ücretimi de önden almışlardı vazgeçme durumuma karşılık kredimin iptali için başvuruda bulundum çok kötü mağdur oldum. Çevremdeki herkese ev aldığımı söylemiştim.

Fikret 225 Okunma

Cevaplar

  • Fikret14 Şubat 2014

    ELDE VAR SIFIR

  • Fikret14 Şubat 2014

    MAİL ATILAN CEVAP Sayın FİKRET BAYSAL, Öncelikle konuyu ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Siz değerli müşterilerimizin öneri ve eleştirilerinin bilinmesi hizmet kalitemizin geliştirilmesine yönelik çalışmalarımızda son derece önemli yer tutmaktadır. Bu ilkemizden hareketle, talep ve görüşlerinizi bizlerle paylaşma duyarlılığını gösterdiğiniz için teşekkür eder, 28.01.2014 gece 24:00’da açıklanan Merkez Bankası (TCMB) faiz politikası kararları gereğince kredi faiz oranlarımızın değiştiğini, uygulamanın Bankamız mevzuatına aykırı olmadığını bilgilerinize sunarız. Konuyu bilgilerinize sunar, iyi ilişkilerimizin devamını dileriz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi13 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, 2286080 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön