11 Temmuz
#12256752

Yapı Kredi Bankası Kredi Ödeme Sistem Hatası

11.06.2019 tarihli 317 0B034051 numaralı kredi borcumun son ödeme günü borcumu ödemeye çalışıyorum. Banka muhasebe işlemlerinden dolayı hata alıyorum borcumu ödeyemiyorum. Bunun için kredi notum veya günlük faiz işlem uygulanabilir. Bu bankanızın sorununun giderilmesini talep ediyorum.

Önder Önder 289 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi16 Temmuz

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı telefon numaranızdan tarafınıza ulaşılamamış olup e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi11 Temmuz

    Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları