22 Nisan 2013 #1755684

Yapı Kredi Bankası Kredi Masrafları İadesi!

Bankanızdan kredi kullandım ve masrafını ödedim. Ancak,tüketici mahkemeleri ve Yargıtay kararıyla "Kredi masraflarının haksız şart niteliğinde ve tüketicilerden tahsilinin haksız olduğu sabitlenmiştir."Bu çerçeve ve yukarıdaki gerekçeler doğrultusunda; On yılla sınırlı olarak yaptığım tüm kredi masraflarının geriye dönük olarak dökümünü içeren listenin tarafıma verilmesi
On yıl geriye dönük olarak benden kesilen kredi masraflarının toplam miktarının yasal faizi ile birlikte defaten tarafıma iadesi. Aksi taktirde alacağımın faiziyle birlikte tahsili için her türlü mahkeme masrafları ve avukatlık ücretlerini bankanızdan tahsil etmek üzere yasal yollara başvuracağımı bildiririm.

Orhan 25 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi29 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, 1755684 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön