15 Aralık 2014

Yapı Kredi Bankası Kredi Kullandığım Halde Vadesiz Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Tahsil Etti

Yapı Kredi Bankası konut kredime bağlı bulunan ve esnek hesap tanımlı vadesiz hesabımdan, sözleşmemde bulunmamasına ve bu durumu tarafıma tebliğ etmemesine rağmen, haksız bir şekilde hesap işletim ücreti almıştır. İlgili vadesiz hesabım hareketsiz değildir ve nihayetinde bankanın en az 2 adet ürününü aktif olarak kullanmaktayım.

Kendilerine sitelerinin Sizin için buradayız linkinden giriş yaparak itirazımı bildirdim. Fakat kendileri yazdıklarımı okumamış olacaktır ki, standart bilgilendirme formunu gönderdiler. Eğer bu mağduriyetim giderilmezse öncelikle İlçe kaymakamlığına başvurarak Tüketici sorunları hakem heyeti başkanlığı vasıtası ile hakkımı arayacağım.

Sadik 401 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi15 Aralık 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön