17 Ekim 2016 #6707752

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartının İzinsiz Kullanımı!

13/10/2016 tarihinde hesaplarımı akşam 22.00'da tesadüfen kontrol ettiğimde hesabımdan 3 adet bilgim ve onayım dışında işlem yapıldığını gördüm. İşlemler provizyonda bekliyordu. Hemen müşteri hizmetlerini aradım. Durumu bildirdim. Kartımı iptal ettirdim. Ödemeyi durmalarını istedim. Maalesef durdurmadılar. Ertesi gün bankaya gidip dilekçeyle durumu bildirdim. Arkasından karakola şikayetimi bildirdim. O günden bu yana müşteri hizmetlerini arıyorum. Bankanın kendi sitesindeki şikayet bölümüne de yazdım. Hala bana bilgi veren olmadı. Yaptığım araştırmalarda bu tür olayların daha çok world kart kullanıcılarının başına geldiğini gördüm. Yaşadığım ilçede bu sorunla karşılaşanların çoğu world kart kullanıcısı acaba neden? Ayrıca 3 ödemeden biri 2949 TL böyle bir rakamda diğer bankalar SMS ile bildirirken bu banka bana bırakın onay mesajını en azından böyle bir miktar harcadınız diye bile bilgilendirmedi.

Selman 559 Okunma

Cevaplar

  • Selman17 Ekim 2016

    Herkese bakıyom aynı cevabı göndermişler. Ben zaten bu yukarıdaki yollardan şikayetimi yaptım. Hala bana dönmediğiniz için şikayet vara başvurdum.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi17 Ekim 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön