20 Eylül 2013
Yorum Yap
#2022637

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartını Kullanıma Açmak Bu Kadar mı Zor!

SMS ile kredi kartı başvurusu yaptım. Kart elime yaklaşık olarak 15 günde geçti. Yapı Yredi bankasının kurye sistemi böyle çalışıyor. Kuryenin getirdiği sözleşmeyi imzaladım ve kuryeye verdim. Müşteri hizmetleri ile görüştüğümde bana kartınızı 7 iş günü içerisinde açacağız dediler.


Müşteri hizmetleriyle görüşmemden 10 iş günü geçince tekrar müşteri hizmetlerini aradım. Bu sefer bana sözleşmenin ellerine geçmediğini kartı 20-30 günde ancak açacaklarını söylediler. Banka yetkilileri kart başvurularını insanların keyfi olarak yaptıklarını zannediyorlar herhalde. insanlar karta ihtiyacı olduğu için başvuru yapıyorlar. Bir de bu sözleşme dünyanın öbür ucundan değil yurt içinden gönderiliyor.

Mehmet 215 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler