05 Haziran 2013

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartını Kapattığım Halde Limitini Aşmış!

27/12/2012 tarihinde bankanızı arayarak limit aşımını kapttırmıştım.15/05/2013 tarihinde kredi kart limitimi 350 tl'ye indirdim.Ekstrem geldiğinde toplam borcun 414 tl olduğunu gördüm. 04/06/2013 tarihinde bankayı aradığımda görüştüğüm kişi limit yenilemede limit aşımının otomatik olarak açıldığını söyledi.

Ben bunu kabul etmeyeceğimi söylediğimde yapılacak bir şey olmadığını söyledi,5 dakika sonra beni tekrar aradı yetkilisiyle görüştüğünü mağdur olmamam için aylık faizi almayabileceğimizi söyledi kaç tl olduğunu söylediğimde 3-4 tl civarında olduğunu söyledi. Kart limit aşımı bilgim dışında açılmıştır,350tl üzerinde kalan kısmın ekstremden düşülmesini istiyorum.

Burçin 91 Okunma

Cevaplar

  • Burçin05 Temmuz 2013

    Bugün tam 1 ay oldu şikayetimi ileteli daha halen bir dönüş gelmedi,bende kartı iptal ettirdim,koskoca Yapı Kredi bankası 1 aydır ilgilenmiyor yazık.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi20 Haziran 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön