03 Eylül 2013 #1991173

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartından Paket Yenileme Ücreti Tahsil Etmişler!

Kullanmakta olduğum Yapı Kredi Bankası'na ait world kartımın güncel dönem işlemlerinde 29.08.2013 tarihinde 39.50 TL tutarında "paket yenileme ücreti" kesildiğini gördüm. Konuyla ilgili telefon bankacılığından binbir güçlükle ve dakikalarca uğraştıktan sonra görüştüğüm müşteri temsilcisi, ne zaman üye olduğumu ve kapsamının ne olduğunu bilmediğim bu paketin iptali için en yakın şubeye gitmem gerektiğini iletti. Şubeye gidebilmek için ayıracak zamanım yok. Kesintinin iadesini istiyorum. Aksi takdirde banka ile olan tüm ticari bağlarımı sona erdireceğim.

Burak 23 Okunma

Cevaplar

  • Burak06 Eylül 2013

    Şikayetimle ilgili sorun çözüldü. Fakat bankanın sıklıkla şikayete konu olan uygulamalardan vazgeçmek yerine, uygulamayı yapıp şikayet eden olursa personel çözüm için müşteriyle muhatap olsun, şikayet edilmezse de yanımıza kar kalır anlayışını terk etmesi gerektiği görüşündeyim. Bu yaklaşım bankaya duyduğum güveni zedelemiştir. Şikayetimin çözümünde sabırla ve güleryüzle yardımcı olan ilgili şube personeline teşekkür ederim.

  • Burak04 Eylül 2013

    Şikayetim üzerine Yapı Kredi Bankası Cebeci şubesinden 03.09.2013 tarihinde arandım. Arayan kişi daha konuya giriş yapamadan diğer hattan arandığını, birkaç dakika sonra beni tekrar arayacağını ileterek telefonu kapattı. Birkaç dakika anlayışları oldukça uzun herhalde ki 24 saati aşkın zaman geçmesine rağmen birkaç dakika halen dolmadı. Banka, kendilerine duyduğum saygı ve güveni hızla azaltmak konusunda oldukça kararlı görünüyor.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön