14 Ekim 2016 #6687175

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartından Habersiz İşlemler Yapılıyor!

13 Ekim Perşembe günü bankanıza ait kredi kartımdan bilgim dışında onayım olmadan Türk Telekom mobil web İstanbul diye bir yerden 365 TL para çekilmiştir. Bundan 2 sene önce de yine World kartımdan 11.000 TL para çekilmişti. Önce bana ödettiniz, aylarca bu paranın bana geri ödenmesini bekleyip mağdur olmuştum. Bu tutar ve harcamaya ilişkin itiraz dilekçesini,13 Ekim tarihinde bankanıza faks gönderdim. Konu ile ilgili kredi kartımı kapattırdım ve yine mağdur oldum.


Yeni kartın gelmesi 10 günü bulmaktaymış. Yaklaşık 20 yıldır müşteri olduğum Yapı Kredi Bankası! Nasıl oluyor da 2. kez ben bankanızın güvenlik açığından dolayı tekrar mağdur oluyorum? Yeni gelen kartta da aynı haksızlık olayını yaşayacak mıyım? Sürekli e-maillerimi acaba bir harcama yapıldı mı diye kontrol etmek zorunda mıyım? En kısa zamanda mağduriyetimin giderilmesini, konu ile ilgili tarafıma tatmin edici bir bilgi verilmesini bekliyorum...

Tugba 674 Okunma

Cevaplar

  • Tugba14 Ekim 2016

    Yapmış olduğunuz otomatik mail cevaplama sistemi beni hiç tatmin etmedi! Yazmış olduğunuz çözüm kanalları bu durumu çözebilseydi, 2 yıl önce yaşadığım bu mağduriyeti tekrar yaşamazdım. Amacınız, size bu site üzerinden gönderilen cevaplara hızlı dönüş yapıp, tüketici dostu firma olmaksa, bu şekilde müşteri memnuniyetini sağlayamazsınız. Sizden beklentim, iletişim bilgilerimin tarafımdan istenip, bir yetkilinin beni arayarak yanımda olduğunuzu ve beni mağdur etmeyeceğinizi duymaktı. Yanılmışım. Sizin gibi eski ve büyük bir firmayı gözümde fazla büyütmüşüm. En kısa zamanda ödemelerimi yapıp, bir daha asla Yapı Kredi Bankası'na ait hiçbir kartı kullanmayacağım. Ve çevreme ve sosyal medyadan da ulaşabildiğim herkese bu durumu ileteceğim. Şimdi yazmış olduğum bu yoruma verebilecek otomatik bir cevabınız var mı, çok merak ediyorum.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi14 Ekim 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön