08 Mayıs 2015

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartımın Kullanıma Kapatılması!

Tarafıma banka tarafından gönderilmiş olan kredi kartının sözleşmesi bankanın anlaşması olduğu kurye şirketi tarafından bankaya ulaştırılmaması sebebiyle kredi kartım kullanıma kapatılmıştır. Kuryenin sorumsuzluğunu bankanın müşterisine fatura etmesi bugüne kadar görülmemiş bir şeydir.


3 iş günü içerisinde sonuçlanacak denilen durumun 5 gün olup hala sonuçlanmaması da enteresandır. Müşteri hizmetlerindeki her çalışanında hala kalkıp klişe cümleler kurarak müşteriyi daha da sinirlendirmesi oraya oturtulanların ne kadar baştan savma işe-alım teknikleriyle seçildiğinin ve eğitimlerine hiç önem verilmediğinin kanıtıdır.

Ece 390 Okunma

Cevaplar

  • Ece12 Mayıs 2015

    Hala da sorunum cozulmemistir.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi08 Mayıs 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 08/05/2015 tarihinde kayıtlı e-mail adresine konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi08 Mayıs 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön