15 Mayıs 2013 #1800216

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartımı Teslim Edemiyorlar!

Yapı Kredi, kredi kartımı Kuryenet ile yollamış, ardından defalarca aradım ve teslimatı için resmen yalvardım. 9 Mayıs'ta gelecekti gelmedi, 10 Mayıs'ta gelecekti gelmedi, 13 Mayıs'ta geleceklerini belirttiler. Bugün 15 Mayıs ve yine Kuryenet MH'ni arıyorum ve yine ''Dağıtıma çıkmamış'' diyorlar.


Kurye arkadaşın numarasını istiyorum ''Bizde Kuryelerin numarası yok'' diyorlar, acentenin numarasını istiyorum ''Bizde acentelerimizin numarası yok'' diyorlar. Buradan herkese soruyorum; Kuryenet nasıl bir şirkettir ki ne kuryelerinin numarası ne acentelerinin numarası kendilerinde yoktur?


Yaşadıklarımdan ve yaşattıklarından ötürü Yapı Kredi kredi kartımı da iptal ediyorum.

Yasin 35 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi27 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön