17 Mart 2015 #3118776

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartımı Tanımadığım Birine Benim Teyidim Olmadan Teslim Ettiler!

Gayrettepe şubesindeki müşteri temsilcisinin sürekli kredi kartıyla ilgili aramaları sonucunda Yapı Kredi Bankası kredi kartı yollamasına onay vermiş bulundum.


Israrla limiti düşük tutmalarını iletmeme rağmen Platinum kart bastılar.
10.03.15 tarihi itibariyle sürekli otomatik şifre oluşturalım aramalarından kuşkulanıp, bankayı bana herhangi bir kart gelmediğini
iletince hiç tanımadığım birinin adını verip kartı ona teslim ettiklerini ilettiler.
Yapı Kredi Bankası açılmış yüksek limitli kredi kartımı hiç tanımadığım birine teyidim olmadan teslim etti ve tüm ısrarlarıma rağmen kuryenin teslim belgesini paylaşmamaktadır. Konu ile ilgili acil yardımınızı rica ediyorum.

Esra 215 Okunma

Cevaplar

 • Esra15 Şubat 2017

  Konu ile ilgili hiçbir geri dönüş olmadı!

 • Esra07 Nisan 2015

  Herhangi bir geri dönüş alamadım firmanızdan... .

 • Esra23 Mart 2015

  Hala cevap bekliyorum lütfen kurumsal adresimden ulaşın, kredi kartımı kuryeniz kaybetti büyük ihtimalle ve bu nedenle de teslimat bilgisi paylaşılamıyor. Kredi kartını imza yetkisi olmayan birine hem de benim tanımadığım birine teyidim olmadan teslim ettirdiyseniz çok büyük problem var. Acil bilgi rica ediyorum.

 • Esra19 Mart 2015

  Merhaba, yukarida zaten belirtmiştim teslim ettiğinizi söylediğiniz şahsı tanımıyorum kaldıki kurye teslimatlarını almakla yetkili bir kişi var onun haricinde imza yetkisi olmayan birine evrak teslim edemezsiniz, ayrıca o şahsa sorulduğunda bilgisi olmadığını iletti. Tüm gün ofisteydim adıma gelen bir şey olsa zaten aranırdım, sizden imzalı teslimat bilgisini isteyeceğim.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi19 Mart 2015

  Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 19/03/2015 tarihinde kayıtlı e-mail adresine konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

 • Esra18 Mart 2015

  Söz konusu teslimat belgesini paylaşamayacakalarını ilettiler. Nedense beni hiç bir şekilde sasırtmadılar. Hayatımda aldığım en kötü, en güvensiz hizmettir. Koç Grubu firmasına bence hiç bir şekilde yakışmayan bir hizmet kalitesi. Çözümcü davranmıyorlar problemin kendisi olmakta israr ediyorlar.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi17 Mart 2015

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “SİZİN İÇİN BURADAYIZ” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön