21 Eylül 2013 #2023936

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartımı Kullanıma Açmadılar!

Defalarca telefonlarımı arayıp illallah ettirip kartı satmayı başardılar. 21 ağustosta kartımın basıldığı mesajı geldi, sonra kartım geldi, sözleşmeyi imzaladık, kartımın açılmadığı ile ilgili bir şikayet yazısı yazdım,tekrar bir kurye geldi yeni bir sözleşme imzaladım. 2 güne açılacak bilgisi verildi, hala kartın açılmasını bekliyorum.


Her aramamda ise işlemlerin hızlandırılması için gerekenlerin yapıldığını söyleyen çalışanlar, dakikalarca hatta bekletilmek, şaka gibi bir bankacılık ve müşteri memnuniyeti prensipleri var. Yoksa siz hala Yapı Kredi Bankası ile tanışmadınız mı? Çok büyükler çok.

Ramazan 63 Okunma

Cevaplar

 • Ramazan24 Eylül 2013

  ezbere ıs yapıyorlar, hızmet sıfır, buradan hos gorunmeye calısıp aslında hıcbır ıs yapmıyorlar, KOÇ grubu yüz karası

 • Ramazan23 Eylül 2013

  tarafıma gönderdiğiniz mail ulaştı, size daha önce kendi sisteminizden yolladığım şikayete cevap vermek yerine buradaki şikayete öncelik vermenizde ayrıca gülünç olmuş, mailde bildirdiğinize göre adım soyadım, telefon numaram ve doğum tarihi bilgilerim doğru olmasına rağmen bilgilerime ulaşamadığınızı belirtmişsiniz. amacın zaman kazanmak mı yoksa açılan şikayet formunu kapatmak adına izlediğiniz yollardan mı. hala hizmet vermekten kaçınıyorsunuz. insanlarında kalitesizliğinizin farkına varmaları için tüm sosyal platformlardan üzerime düşeni yapacağımdan şüpheniz olmasın..

 • Ramazan23 Eylül 2013

  cevap verdiğiniz şikayet konusu eskidir yani ilk şikayetime istinadendir. gönderdiğiniz mailde sorunum çözülmemiş aksine devam etmektedir. anlaşılan şu şikayeti bile doğru okuyamıyorsunuz. hala açılan bir kart yok. 2 kez sözleşme imzalamama rağmen sözleşmeyi bulamıyorsunuz. buradan kendinizi aklayarak insanlara güzel göstermeye çalışmak yerine, özrünüzü dileyip biz bu işi beceremedik malesef o kadar büyük bir banka değilmişiz deseydiniz daha kalıcı olurdunuz. kart 21.08de basılmış ama hala açılmamış. :))

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi23 Eylül 2013

  Sayın Yetkili, 2023936 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön