28 Mart 2013 #1711520

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartımı İptal Etmiyorlar!

26. 03. 201 tarihinde kredi kartımın toplam borcu olan 760. 14 tl yatırıp kredi kartımın kapatılması talebinde bulundum ama kredi kartınızı kapatamazsınız cecabi aldım senelik aidat karşılığı sözleşmeniz var puanlarınız dolmamış kapatırsanız 45. 00tl ödersiniz cevabı aldım.


Sözleşmede mevcut kelimesi, verseniz bu sözleşmeyi bankanızın pirimlerini artırmak için yapan şahıslar ve bankanız hakkında yapılan sözleşmemin tarafıma acilen ibrazını da****[email protected] com adresime gönderilmesi, ben bankanızla hiçbir sözleşme yapmadım yaptarılmış gösrerilen şahıslar hak tüketiciler birliği ve halkı yanıltan kurumunuz ve şahıslar hakkında Cumhuriyet Savcılığına suç duyunda bulunacağım.

Mehmet 31 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi04 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, 1711520 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön