20 Ağustos 2016

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartımdan Şüpheli Harcama!

18 Ağustos 2016'da 4**** no.lu Yapı Kredi Bankası'ndan bilgim dahilinde olmadan 3 adet şüpheli harcama yapılmıştır. 1. harcama: Türk Telekom mobil web 415.75 TL, 2.harcama: Türk Telekom mobil fatura 879.26 TL, 3.harcama: Muğla yonca çiçekcilik 540.00tl. Bu harcamalar benim bilgim olmadan yapılmıştır. Durumun düzeltilmesini mağduriyetimin giderilmesini, harcama yapmadığım bu tutarların tarafıma iade edilmesini istiyorum. Aksi takdirde hukuki yollara başvuracağımı belirtirim.

Gökhan 225 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan02 Eylül 2016

    Hala bana 1 kere bile dönüş yapmadılar. 15 yıldır yapı kredi bankasıyla çalışıyorum ama artık bitti. Ben bu kadar umursamaz bir banka görmedim. Olay kredi ve kredi kartına geldi 300 kere arayan banka en azından beni bilgilendirmek için bir kere dönüş yapmadı aksine ben aradığımda kimsenin hiçbir bilgisi yok. Bende misyonunu tamamladın yapı kredi

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi20 Ağustos 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön