24 Ekim 2016 #6769609

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Yıllık Üyelik Ücreti Kesti

Yaklaşık 1 yıl önce herhangi bir kullanım ücreti ödemeyeceğim söylenmesi üzerine almış olduğum Yapı Kredi Bankası gold kartım ile ilgili olarak, 24.10.2016 günü mail adresime gönderilen mailde 95 TL tutarında yıllık kullanım ücreti yansıtıldığını gördüm. Konu ile ilgili 4440444 ve 4440440 no.lu Yapı Kredi Bankası'na ait iletişim numaralarını aradıysam da herhangi bir sonuca ulaşamadım. Şikayetime çözüm bulunamaması sonrası kartımı kullanıma kapattığım halde her 2 numarada da görüşmüş olduğum müşteri temsilcisi çalışanlar, tıpkı bir tahsilatçı edasıyla ne olursa olsun 95 TL'yi ödemem gerektiğini aksi takdirde yasal işlem başlatacaklarını söylediler ve sorunuma herhangi bir çözüm bulmadılar. Bana kart satarken herhangi bir kullanım ücreti olmadığını söyleyip, 1 yıl sonra kullanım ücreti yansıtan Yapı Kredi Bankası'nın nasıl ve ne için çalıştığını anlamış oldum.

Emre 268 Okunma

Cevaplar

  • Emre24 Ekim 2016

    Ezbere kopyala yapıştır yapacağınıza bir yazdıklarımı okuyun. O yazmış olduğunuz yollardan çözüm bulmadığım için buraya yazdım. Herkes görsün bilsin sizin ne disiplinsiz ve yalancı bir kuruluş olduğunuzu.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi24 Ekim 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön