Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Yıllık Üyelik Ücreti İptali Teklifi

Yasin Yasin06 Temmuz 02:16

05.07.2020 tarihinde hesap kesim tarihim olması sebebiyle 5985 ile biten World Gold kartımı kontrol ettim. Kartımdaki hesap hareketlerine baktığımda 158 ₺ küsuratlı kredi kartı yıllık üyelik ücreti kesintisini fark ettim. Müşteri hizmetlerini aradığımda ilgili beyefendinin bana %75 oranında iadesinin yapılacağını bildirdi. Ben kabul etmediğimi tamamının iadesini istediğimi söylediğimde ise bankanın kendi inisiyatifinde %75 müşteri memnuniyeti adına iade yapabileceğini yahut bir teklifi daha olduğunu söyledi. 11ay boyunca 158₺ lik bir World puan kazanımı sağlarsam tamamını iade edebileceğini belirtti. Ben bunu da kabul etmediğimi yapılan kanun düzenlemesi gereği bana tamamını iade etmeleri gerektiğini, alternatif teklifleri kabul etmeyeceğimi söyledim. Talebim bankanın hakkı olmayan ve yasalarla tüketicinin koruma altına alındığı şekilde tamamının iade edilmesidir.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
  • 1Yorum

Cevaplar

Yapı Kredi Bankası Logo Yapı Kredi Bankası 06 Temmuz 18:36

Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Yapı Kredi Bankası Logo Yapı Kredi Bankası 06 Temmuz 02:17

Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Nefise 06 Temmuz 16:38  

    Kestikleri tutarı iade ettiler mi? Benden de yıllık üyelik ücreti olarak 178.5 lira kesmişler üstelik kart limitim bu işlemden dolayı eksiye düştüğü için bir de mesaj yolladılar sağ olsunlar😡 limit aşımı yapmışım onlar yüzünden...

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler