05 Şubat 2014

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Yıllık Üyelik Ücreti İadesini İstiyorum!

Yıllardır kredi kartını kullandığım Yapı Kredi Bankası yeni yasa tasarısı oluşturulmuş ve kabul edilmiş olmasına rağmen benden her fırsatta üyelik ücreti kesmeye çalışıyorlar. Her ay hesap özetini kontrol etmek zorunda kalıyorum.

Bir önceki yıllık üyelik ücreti kestiklerinde aradım ve bunun iadesini istedim. Bana harcama taahhüdü vermem halinde iade edebileceklerini söylediler ve çaresiz kabul etmek durumunda kaldım. Bu ay ise taahhüdü yerine getiremedim için ve aradaki ufak bir miktar için 75 tl üyelik ücreti kestiler ve iadesini sağlamadılar. En yakın zamanda borcumu kapatıp iptal edeceğim.

Uğur 49 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön