20 Ocak 2014 #2245422

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Yıllık Üyelik Ücreti

Ben 10.07.2013 tarihinde genel müdürlüğünüze tarafımdan her yıl kesilen kredi kartı yıllık üyelik aidatının iadesini, iadesi yapılmıyorsa yapılamadığına dair yazı ve bugüne kadar kesinti yapıldığı ayların kredi kartı ekstrelerinin gönderilmesi talebini iadeli taahhütlü olarak aps yoluyla gönderdim. Ancak bana 13.11.2013 tarihinde aps yoluyla kredi kartı ekstrelerim ve ektsreler ektedir diye bir üst yazı gelmiştir.


Yani istemiş olduğum iadesi yapılamaz ve yasaldır yazısı tarafıma gönderilmemiştir. 13.11.2013 tarihinden itibaren sürekli yapı kredi müşteri hizmetlerini telefonla arayarak talep oluşturdum. Her defasında talebiniz güncelleniyor gönderilecek dendi, fakat gönderilmedi.

Sultan 180 Okunma

Cevaplar

 • Sultan31 Ocak 2014

  Tamam cevabınızı aldım,teşekkürler..

 • Sultan30 Ocak 2014

  Lütfen bana cevap yollayın ya mail ya da aps posta ile istediğim sadece kredi kartı yıllık üyelik ücretinin kesilmesinin yasal olduğuna dair bankanıza ait bir yazı.Neden beni bu kadar mağdur ettiğinizi anlamış değilim.Bir an önce bu problemin giderilmesini istiyorum.

 • Sultan30 Ocak 2014

  bana sorunumla ilgili mail gönderdiklerini söylediler fakat hiçbir şey gelmedi,diğer kampanyada ya da reklam mailleri oldukça hızlı ve adrese ulaşıyor,benim isüediğim cevap neden halen gelmedi,neden ben mağdurum 6 aydır?

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi24 Ocak 2014

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön