08 Şubat 2014 #2283689

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Yıllık Ücretinin İadesini İstiyorum

Yapı Kredi Bankası kredi kartı ücreti için müşteri temsilcisine bağlanmak istedim. Ancak menüden tuşlamayı bulmak imkansız. 5 dakika mı aldı bağlanabilmek için bir yönlendirme duymak. Onu da şifre işlemleri menüsünde bulabildim. Müşteri temsilcisi ise yardımcı olamayacağını ve direk beni aktaracağını söyledi ancak yine sisteme aktardı. Nasıl bağlanabileceğim konusunda hiçbir şey bilmediğini söyledi. Konuşmanın dinlenmesini istiyorum.


8 şubat 11:42 de aradım. Ö**** isimli çalışanla konuştum. Ayrıca 60 TL kredi kartı ücretinin iadesini istiyorum. Binbir yolla Kredi kartı vermeye çalışıyorsunuz sonra yıllık ücret alıyorsunuz. Piyasada birçok yıllık ücretsiz kart var. Konuyla ilgili kart ve çağrı merkezi mağduriyetimi gidermenizi istiyorum.

Doğan 83 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön