20 Ekim 2016 #6736615

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Yıllık Ücreti!

3 yıldır işlem yapmadığım kullanmadığım ve elimde somut olarak bile bulunmayan kredi kartıma, yıllık üyelik aidatı kesilmiştir. Bu çoğu bankanın yaptığı standart bir uygulama biliyorum. Sonrasında Yapı Kredi Bankası tarafından sürekli mesaj ve arama ile rahatsız edilerek bu yaratılan borcun tahsili istendi.


18.10.2016 günü çağrı merkezi ile görüşüp bahsi geçen ücretin iptali ve kredi kartının iptali işlemlerini gerçekleştirdik. 20.10.2016 itibarı ile Yapı Kredi Bankası'nın aramaları devam etmektedir. Görüşüp, iptal işlemlerini gerçekleştirdiğimi söylediğimde "ben bilmem, tekrar görüşün" tipinde bir yaklaşımla karşılaşıyorum. Kurum olarak davranışınız etik değildir, lütfen bu şikayetime tüm bankalar yasal olarak bu ücreti alabilirler gibi bir açıklama yazmayınız. Bir daha arandığım zaman gerekli mahkemelerde hakkımı arayacağım. Psikolojik ve iş verimi olarak beni yıpratan bu süreci sonlandırmanız dileğiyle.

İstemi 193 Okunma

Cevaplar

  • İstemi20 Ekim 2016

    Tabii ki otomatik yanıt. Ulaşılabilir değilsiniz. Sadece siz taciz etmek istediğinizde iletişim kuruyorsunuz.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi20 Ekim 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön