29 Ağustos 2015 #3600951

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Yıllık Ücret İptali

5 yıldır kullandığım kredi kartımı 75 TL üyelik aidatını ekstre me yansıttıkları için iptal ettirdim. Aynı ofisde çalışan 2 arkadaşım aynı karta sahip olmalarına rağmen 1 telefonla iade alabildiler. Ben aradığımda da bana 3 aylık zorunlu harcama teklif ettiler. Benden daha az aylık harcamaları olan ve daha çok diğer bankaların kartlarını kullanan arkadaşlarıma yapılan kolaylık bana sunulmadığı için kartımı iptal ettirdim.
Bu yapılan ayrımcılık için bankamı değiştirme kararı aldım.

Alpay 70 Okunma

Cevaplar

  • Alpay30 Ağustos 2015

    5 yıldır kullandığım kredi kartımı 75 TL üyelik aidatını ekstre me yansıttıkları için iptal ettirdim. Aynı ofisde çalışan 2 arkadaşım aynı karta sahip olmalarına rağmen 1 telefonla iade alabildiler. Ben aradığımda da bana 3 ay lik zorunlu harcama teklif ettiler. Benden daha az aylık harcamaları olan ve daha çok diğer bankaların kartlarını kullanan arkadaşlarıma yapılan kolaylık bana sunulmadığı için kartımı iptal ettirdim. Bu yapılan ayrımcılık için bankamı değiştirmw kararı aldım.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi29 Ağustos 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön