12 Temmuz
#12257607

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Yıllık Kullanım Ücreti

Yapı Kredi Bankası'na ait kredi kartını asla kullanmamama rağmen 147 lira ait kesildi ve zaten kart isteğim dışında gönderilmişti! %50'sinin geri ödeneceğini geri kalan ücreti ödemem gerektiği söyleniyor, hiç kullanım hareketi olmayan bir karta 70 küsür para ödemem nasıl bir şeydir? Maaş müşterisi olmama rağmen 1 müşteri daha kaybettiniz!

Dilara Dilara 144 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi13 Temmuz

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi12 Temmuz

    Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları