26 Şubat 2013

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Yıllık Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

23/09/2012 tarihinde, kredi kartımdan, üyelik ücreti adı altında, 65, 00 TL kesmişsiniz. Bunu, bir arkadaşımın uyarısıyla, bugün eski hesap özetlerimi inceleyerek buluyorum. Lütfen kredi kartımdan çekmiş olduğunuz 65 TL'yi iade ediniz.

Soner 46 Okunma

Cevaplar

  • Soner11 Mart 2013

    Siz hala masal anlatmaya devam edin!.. Ben sizin masallarınızı çok iyi bildiğim için, zaten 10 gün önce Bu konu ile ilgili olarak harekete geçmiştim: 1- Kaymakamlık Tüketici Sorunları Hakem Heyeti'ne başvurdum ve sizin geir vermeyeceğinizi defaatle beyan ettiğiniz bu parayı o kanaldan geri alacağım, 2- Yapı Kredi Bankası ile tüm ilişkimi ve iletişimimi koparıyorum! Öncelikle tüm otomatik ödeme talimatlarımı iptal ettim ve başka bir bankaya verdim. Şimdi yatırım hesabımda beklediğim geri dönüşten sonra hem yatırım hesabını hem de vadesiz mevduat hesabımı (sonsuza dek!) kapatıyorum, 3- Sizin çarpık zihniyetiniz, zaten genel müdürünüzde yapılan ve kamuoyuna yansıyan açıklamalardan da anlaşılıyor. Binlerce arkadaşımı, özellikle bankanızın "HİZMET" (!) anlayışı konusunda, kanıt da göstererek uyarıyorum. Nasıl bir etkisi olduğunu görünce siz de hayret edeceksiniz. Size ahlaklı, erdemli, ilkeli bankacılık çalışmaları dilerim!..

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi03 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

  • Soner26 Şubat 2013

    Benim şikayet metnim tam olarak bu değildir. İçinde yasa dışı, ahlak dışı hiçbir ifade bulunmayan şikayetimi kırpıp kuşa çeviren sansürcü sikayetvar.com yaklaşımını da kınıyorum! Şikayetimdeki şu ifadeler aynen geçerlidir: ... hesap işletim ücretlerinizden de, kredi kartı üyelik aidatlarınızdan da gerçekten bunalmış, sıkılmış durumdayım! ... çekmiş olduğunuz 65 TL'yi hemen ve hiçbir sorgu-suale girmeden iade ediniz. Bu halinizle, müşterilerine hizmet vermeye çalışan bir kurumdan ziyade, köşe başında bekleyip önüne çıkan zavallı insanları soymaya çalışan bir soyguncuya benzediğinizi de eklemek istiyorum. İyi çalışmalar, ama ondan önce ahlaklı, erdemli çalışma ve faaliyetler diliyorum sizlere ve Türk bankacılık camiasına.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön