31 Ekim 2016 #6826347

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Yıllık Aidat Ücreti Alıyor!

Yapı Kredi kartımdan yoğun şekilde alışveriş yapıyorum. Kredi Kartımdan bilgim haricinde 95 TL yıllık üyelik ücreti diye bir ücret eklenmiş ve iptali için görüştüğümde 90 gün süreniz geçti denildi. Ancak her yıl görüşme yapıyorum ve her yıl iptal olacağını belirtiyorlar ayrıca kanunen de alınamaz denilmesine rağmen benden kart bedeli alıyorlar.


Daha bitmedi bana mesaj geliyor ve 2250 TL harcama yaparsanız iptal edilecektir diyor. Sonra da telefon geliyor mesajdan haberi yok. Sonra ben mesaj geldiğini söyleyince ben denemiştim onu o 2017 yılı için geçerli deniyor. Yapı Kredi bankasından şikayetçiyim ve memnuniyetsizim Acil çözüm talep ediyorum!

Emre 405 Okunma

Cevaplar

  • Emre01 Kasım 2016

    Kart ücreti alınmayağını yıl içinde görüşmemize rağmen yıllık ücret alındı ancak iptal etmiyorlar. 11 Yıldır kart sahibiyim ve Yargıtay 13. Hukuk Dairesi'nin son kararı gereğince kart ücretlerinin geri iadesi kararı bulunmasına rağmen talep ettiğim ücret geri ödenmemiştir.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön