1 g
Yorum Yap
#11857052

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Yıllık Aidat İptali!

Sonu 5495 ile biten Yapı Kredi Bankası kredi kart müşterisiyim. Ödemelerim düzenli olmasına ve kart borcum olmamasına rağmen ekstreme 125 TL aidat yansıtıldı. Müşteri hizmetleriyle görüşmeme rağmen olumlu sonuç alamadım. Yansıtılan ücretin tamamını iadesini talep ediyorum. Aksi takdirde kartımı iptal edip bankanızla çalışmayacağım. Gereğinin yapılmasını saygılarımla talep ederim. En kısa sürede çözüm sağlamanızı beklemekteyim. Yardımınız için şimdiden teşekkürler.

Mine Mine 142 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi1 g

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi1 g

    Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları