Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Vermemesi

Elif Elif04 Temmuz 19:26

3.5 yıldır Yapı Kredi maas müşterisiyim. Defalarca başvurmama rağmen kredi kartı alamıyorum. Ne bir yere borcum var ne de aksatmak. Telefon numaramı bir kez bile aksatmazken düşük limitli dahi vermiyorlar geliriniz yetersiz diye. Asgari ücret altında çalışan part time arkadaşlarıma dahi istemedikleri halde kredi kartı verdiler. Lütfen çözüm sunmayacaksaniz kopyala yapıştır cevap yazmayın

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Yapı Kredi Bankası Logo Yapı Kredi Bankası 4 hafta önce

Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Yapı Kredi Bankası Logo Yapı Kredi Bankası 04 Temmuz 19:26

Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler