29 Mart 2013 #1712922

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Vermemelerinin İlginç Nedeni!

SMS'le kredi kartı talebinde bulundum. Aradan 10 gün geçtikten sonra bir akşam saat 20:00 civarında beni aradılar ancak bebeğimle meşgul olduğum için telefonu açamadım. 5 dakika sonra sms gönderdiler, sms'te bana ulaşamadıklarını bu yüzden kredi kart talebimin olumsuz değerlendirildiğini belirtip ilgime teşekkür etmişler.


Bana ulaşamadıkları dedikleri sadece 1 defa akşam vakti aramaları ve müsait olmadığım için telefonu açamamam. Şimdiye kadar hiçbir kredi kartı talebimi hiçbir banka olumsuz değerlendirmemişken ve bunun için en ufak bir durum bulunmazken, düzenli bir işim ve gelirim varken böyle bir neden sunmaları ilgili bankanın ne denli ciddi (!) çalıştığını bana göstermiş oldu.

Esra 81 Okunma

Cevaplar

  • Esra17 Haziran 2013

    İlgili banka telefonla arayarak kredi kartı açma sürecini hızlı gerçekleştirmek adına 1 defa aranarak kredi kartı talebine yanıt verildiğini belirtti. Tekrar kredi kartı talebinde bulunmam gerektiği bilgisini verdi. Tarafıma verdikleri bilgileri mantıklı ve sağlıklı bulmadığımdan dolayı ilgili bankanın müşterisi olmak istemediğimi bankaya bildirerek tekrar kredi kartı talebinde bulunmayacağımı ifade ettim.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön