30 Mart 2013

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Vermek İçin Her Ay Arıyorlardı Aldım Şimdi de Kartı Onaylamıyorlar!

Yapı Kredi Bankasından 5-6 yıl önce World kredi kartım vardı, kullanmadığım için iptal ettirmiştim. Sonraki yıllarda düzenli biçimde kredi kartımı yeniden göndermek için ısrar ediyorlardı, açtırmıyordum. Seyahatlerimde işe yarayacağını düşünerek, bir gaflette bulunup 20 gün önce Yapı Kredi Nevşehir Şubesine Adios Premium kart için başvurdum.

Nevşehir şehir merkezinde akaryakıt istasyonu sahibiyim ve yapı kredi bankasının bu şubesinde POS hesabımda var fakat zatı muhterem Yapı Kredi Yetkilileri kartımı onaylamamış. Hayır onaylamayacaktınız beni niye başvuru formu doldurmak için bir saat uğraştırdınız.

Mehmet 37 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet17 Mayıs 2013

    Bana şubedekiler eski bankacılık yasasına göre olan formu imzalatmışlar, gittiğimde yenisini imzaladım. Kartım 5 günde geldi.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

  • Mehmet01 Nisan 2013

    Yapı Kredi Bankasının şikayetleri pek umursadığı yok sanırım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön