19 Şubat 2013

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Üyelik Ücretinin İadesini Talep Ediyorum!

Yaklaşık 15 senedir bankanızın kredi kartını kullanmaktayım. 5**0 **** **** 9**1 numaralı kartıma 18.02.2013 tarihinde yansıtılmış olan 60 TL üyelik ücretinin iade edilmesini talep ediyorum. Tüm bankacılık işlemlerimi maaş hesabı da dahil bankanız üzerinden yapmayı düşündüğüm şu dönemde bu ücretin yansıtılması beni rahatsız etti.


Talebimin olumsuz sonuçlanması halinde bankanız ile olan tüm ilişkilerimi keseceğimi, bankanızdan kredi vs. kullanmayacağımı, en ufak fatura ödemesi bile yapmak için bankanızı kullanmayacağımı, gerekirse tüketici hakem heyetine müracaat edeceğimi bildiririm.

Nihat 25 Okunma

Cevaplar

  • Nihat22 Şubat 2013

    Sizin müşteri hizmetleri anlayışınız müşteriye mail ile "Üyelik bedeli herhangi bir yasal aykırılık teşkil etmemektedir" gibi bir yazı göndermek ise benim de yıllardır kredi kartı ve diğer işlemler için bankanız ile çalışan hatta bankanızdan ev kredisi kullanmayı, maaş hesabını bankanıza almayı düşünen bir müşteri olarak anlayışım bir daha bankanız ile çalışmamak, en basit bir fatura ödemesini yapmak için bile bankanıza uğramamaktır.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi21 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön