26 Mayıs
#12028902

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Üyelik Ücreti Kesti!

6 senedir aktif kullanmakta olduğum kredi kartımdan yıllık aidat kesildi. Bankanızın ilgili müşteri hizmetleri yetkilisiyle görüşmemden sonuç alamadım. Bana bonuslardan kesilebileceğini söyledi fakat ben 6 ay içerisinde toplam kazandığım 4 küsur TL word puanım var ki aktif halde kullanmama rağmen herhangi bir şekilde mağduriyetini gidermemeniz durumunda 6 senedir olan birlikteliğimiz üzülerek sonlandırmak zorunda kalacağım.

Tanju Tanju 185 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi27 Mayıs

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi26 Mayıs

    Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları