02 Eylül 2013
Yorum Yap
#1988987

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Üyelik Ücreti Alıyor!

Yapı Kredi Bankası, 13.08.2013 tarihinde kredi kartı hesabıma üyelik aidatı adı altında 60 TL borç girmiştir. Daha önce basın yayın organlarında defalarca bankalar kart ücreti almayacaklardır diye duyuru yapılmasına rağmen, banka ücret kesmeye devam etmektedir. Bunun iptalini sağlamadıkları takdirde kartımı direkt iptal edeceğim.

Hüseyin 44 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin08 Eylül 2013

    Şikayetimi yazalı kaç gün oluyor fakat yapıkredi bankasından halen bir hareket yok. Madem ki buradaki şikayetlerle ilgilenmeyecekler,böyle bir platformda ne arıyorlar. Şikayet var adminleri yapıkredi bankasını bu siteden çıkarsınlar çünkü şikayetlerle ilgilenilmiyor.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

Ziyaretçi Yorumları