17 Temmuz 2013

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Üyelik Ücreti Alıyor!

Yapı Kredi bankasının 5 yıllık maaş ve kredi kartı müşterisiyim.Her yıl aynı işlemi yapmaktan yoruldum artık. Kart ücretimin iptali için önüme seçenek sunuyorlar. Oysaki 5 aydır çalıştığım başka bir bankayı üyelik ücreti iptali için aradığımda sorgusuz sualsiz iptalini gerçekleştirdiler.
Bütün harcamalarımı World Card ile yapıyorum. Üyelik ücretimin iadesini talep ediyorum. Edilmemesi durumunda ilk olarak Tüketici haklarımı kullanacağım. İkinci olarakda en kısa sürede kartımı iptal ettireceğim.

Samet 35 Okunma

Cevaplar

  • Samet25 Temmuz 2013

    Ayrıca "SİZİN İÇİN BURADAYIZ" linkindende yazmama rağmen tarafıma hiçbir dönüş yapılmadı. Siz sadık müşterilerinize bu şekilde yaklaşırsanız yakında müşteriniz kalmaz..

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi24 Temmuz 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

  • Samet18 Temmuz 2013

    Üyelik ücretimin iptali için 2 gün önce aradığımda 90 gün içinde 1900 liralık harcama yaparsam iptal olabileceği belirtilmişti. Bugün aradığımda 90 gün içinde 2800 liralık harcama yapmam durumunda iptal edilebileceğini söylediler. Yapı kredi bankası kartımı en kısa sürede kapatacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön